O NÁS

Spoločnosť Šulíkové mäsové výrobky sa etablovala na trhu v roku 2014. Jej vzniku predchádza dlhá cesta vývoja výrobkov a tvorby filozofie.

Naša výroba sa nachádza na severovýchode Slovenska v Prešovskom kraji, v meste Stará Ľubovňa a ponúka našim zákazníkom bohatý Sortiment mäsových výrobkov.

Každý výrobok je tvorený poctivou prácou s láskou a trpezlivosťou, vyrobený zo starostlivo vyberaného kvalitného mäsa, korenín a iných surovín.  Nenájdete v nich lepok ani alergény. Pri ich výrobe používame modernú technológiu a údenie sa realizuje tradičným spôsobom pomocou bukových oštiepkov.

Naša atraktívna ponuka zahŕňa okrem výrobkov, ktoré nájdete na pulte po celý rok aj rôzne špeciality a výrobky sezónneho charakteru, ktorých je dokopy viac ako 70. Sme presvedčení, že každý zákazník si nájde niečo, čo ho očarí.

Napriek vysokej konkurencii na trhu sa tešíme rastúcemu počtu zákazníkov, ktorých si mimoriadne vážime.

Naša filozofia stojí na troch princípoch

 

 

 

Čerstvosť

 

Kvalita

 

Tradícia

 

Týmito základnými princípmi, ktoré si spoločnosť vytýčila už od jej vzniku, sa držíme pri tvorbe každého výrobku, ako aj naši pracovníci pri ich výrobe. Sú alfou a omegou, ktoré nás zaväzujú po celú dobu nášho fungovania.